Manželé Greguš

Manželé Greguš

 • Místo:  Hotelu U Holubů, Čeladná
 • Měsíc:  září 2018

Fantastická svatba fantastických lidí! Už při schůzkách i úplně prvním telefonickém kontaktu jsme věděly, že tito dva jsou prostě skvělí! Mladí lidé, kteří mají vkus podle našeho gusta, nasmějeme se, rozumíme si, prostě od A do Z paráda! A tak to vypadalo i ve svatební den. Báječní hosté v kombinaci s krásným místem v Beskydech, novomanželé nejšťastnější a my taky! Děkujeme, za vše! A také za to, že jste nám tolik přirostli k srdci…

 
Manželé Kovářovi

Manželé Kovářovi

 • Místo:  Špilberk + Borgo Agnese Brno
 • Měsíc:  červenec 2018

Něžný pár Kateřina a Jakub. S absolutní lehkostí a v romantickém duchu probíhal celý svatební den tohoto úžasného páru. Katka a Kuba si přáli zajistit nejen hladký chod celého svatebního dne, ale i výzdobu obřadu i hostiny včetně kompletního květinového servisu a nás práce na jejich velkém dni neskutečně bavila. Nejenže každá schůzka s tímto párem byla neskutečně milá a příjemná, ale toto vše se promítlo i v jejich rodinách a přátelích. Máme nesutečné šěstí na takovéto skvělé lidi! Děkujeme, že jsme u toho mohly být! :-)

 
Manželé Čápovi

Manželé Čápovi

 • Místo:  Vinařství a hotel Mádl, Velké Bílovice
 • Měsíc:  červenec 2018

Vinice jižní Moravy, modrá obloha, slunce, krása, láska a Katuška s Marťou… O tom, že svatební den této úžasné dvojice bude prostě parádní jsme věděly hned po pár minutách našeho prvního setkání. Sympatie a smích lítaly všude kolem a my se moc těšily na den D. ! A vše se povedlo opravdu na jedničku a ještě podtrženou a s hvězdičkou! Krásný manželský pár, šťastný a zamilovaný, hosté usměvavý a spokojení… to je to, co chceme! ❤️ Ve svatební den jsme se cítily jako přátelé a součást rodiny a bylo nám opravdu krásně! Děkujeme moc za tu možnost takto se cítit a udělat pro vás svatební den ještě o trošku výjimečnější!

 
Manželé Šušlíkovi

Manželé Šušlíkovi

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav 
 • Měsíc:  srpen 2017

Celou svatbu jsme s Aničkou a Vaškem plánovali víceméně hlavně na dálku. Nadchly jsem se, že si snoubenci přejí opět něco barevně jiného. Po několika letech proběhla renesance bordó barvy, a to v kombinaci s oblíbenou jutou a dřevem. Dopadlo to na jedničku :-) Skvělý výsledek je důkazem, že se dá spousta zařídit a zajistit i vzdálenému zaneprázdněnému páru :-).  A i když počasí nepřálo a místo obřadu se přesouvalo, tak atmosféra nakonec byla ještě dojemnější než jsme si vůbec dokázaly představit. Děkovná slova nás velmi hřejí u srdíčka a všechna nás posunují dál a dál! Děkujeme!

 
Manželé Chrastinovi

Manželé Chrastinovi

 • Místo:  Zahrada pod hradbami + restaurace Sunset, Brno 
 • Měsíc:  červenec 2017

Maruška s Ondrou nás oslovili pro svatební výzdobu, koordinaci a obřad a to s jasnou barevnou představou – navy blue+pink. Nadchly jsme se! :-) Navy blue se nám velmi líbí a dlouho jsme se těšily zase na nějakou „odvážnější“ barvu. Obřad se konal v krásných prostorách Zahrad pod hradbami na Špilberku, které nabízejí překrásnou brněnskou scenérii a tato krásná svatba toto místo až poeticky doladila. Krásná slova reference spokojených manželů nám skvělý pocit z této svatby jen utvrdila a my jsme opět maximálně šťastny, že vše klaplo!

 
Manželé Zíkovi

Manželé Zíkovi

 • Místo:  Restaurace U Vychopňů, Vsetín
 • Měsíc:  červenec 2017

Svatba Evičky a Peti byla pro nás tak nějak více osobnější. Evičku už nějaký rok známe a i když jsme se dlouho neviděly, bylo jasné, že tato svatba poběží jako na drátkách. Ostatně, když koordinujete svatbu event manažerce, jinak to být ani nemůže :-). Moc jsme se těšily! A taky bylo na co! Svatba byla skvělá! Spousta neskutečně milých lidí, nevěsta s ženichem s neustálým úsměvem na tváři a den D jak má být! Jsme nadšené, že částečně i naší malou zásluhou :-) Děkujeme Evičce a Peťovi, že se na nás s důvěrou obrátili!

 
Manželé Paravicini

Manželé Paravicini

 • Místo:  Penzion Pohoda, Nárameč
 • Měsíc:  červen 2017

Když se na nás poprvé obrátila nevěsta Míša, hned jsme věděly, že tato svatba bude naprosto dokonalá! Nejen, že nevěsta i ženich jsou krásní lidé s úžasnou duší a velkým srdcem, ale jsou to také lidé, kteří mají vkus a když jsme je blíže poznaly, ihned bylo jasno, jaká by tato svatba měla být. Ladily jsme společně s Míšou téměř vše – od místa svatby přes výzdobu, květiny, dodavatele i detaily. Do nás bylo vloženo mnoho důvěry a toho jsme si neskutečně vážily již od začátku a vážíme do teď. Spolupráce byla úžasná a tento pár pro nás nebyl pouze milými klienty, ale troufáme si říci, že až kamarády, se kterými nám bylo báječně :-). Jsme velmi rády a velmi poctěny, že si vybrali právě nás, že jsme u jejich ANO mohly být a že se vše povedlo přesně tak, jak si všichni přáli! :-)

 
Manželé Knejzlíkovi

Manželé Knejzlíkovi

 • Místo:  Lovecká chata, Horka nad Moravou
 • Měsíc:  červen 2017

Terezka a Kuba jsou pro nás po dlouhé době zase mezinárodní pár. Respektive, těšily jsme se moc, že nás čeká pořádná česko-slovenská veselka :-) Snoubenci mají svůj neuvěřitelný specifický smysl pro humor, kterým nás bavili snad na každé schůzce a tím bylo veškeré plánování tak nějak odlehčené a moc fajn. A ve finále? Odehrála se velká svatba na překrásném místě se skvělými hosty a báječnou atmosférou. Hosté i my jsme se ten den hodně nasmáli a všechno proběhlo přesně jak mělo. Bylo nám se všemi vážně suprově :-)

 

 
Manželé Frantelovi

Manželé Frantelovi

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav 
 • Měsíc:  květen 2017

Na svatbu Barunky a Roberta jsme se velmi těšily! Nejen, že jsme byly opět na našem oblíbeném místě ve Vinařství Hanzel, ale byly jsme tam obklopeny skvělými lidmi! Spousta legrace a zábavy provázela celý den a my jsme šťastny, že jsme se na tom mohly také podílet. Svatba to byla krásná a dojemná a my přejeme milým novomanželům, ať jsou stále tak báječní! :-)

 
Manželé Košábkovi

Manželé Košábkovi

 • Místo: Červený kostel Brno, Restaurant Pavillon Brno
 • Měsíc: září 2016

Malinká, ale nádherná… Svatba Silvušky a Lukáše se nesla čistě jen v kruhu opravdu té nejbližší rodiny. Od obřadu až po večerní zábavu byl celý svatební den naplněn neuvěřitelně romantickou atmosférou. Něžnost, jemnost, neskutečná láska – to tyto dva přesně vystihuje. A nám se s nimi neskutečně skvěle pracovalo. A to, že nás srdečně přijali mezi své nejbližší, bylo tou největší odměnou. Těšíme se, až se zase někdy uvidíme!

 
Manželé Kuncovi

Manželé Kuncovi

 • Místo:  Rekreační areál Kamínka, Roštín
 • Měsíc: září 2016

S Šárkou a Petrem nám bylo moc fajn již od první schůzky (a to byla na dálku)… Povídali nám o tom, co se jim líbí, co mají rádi a že celá svatba se ponese v duchu nesmrtelného příběhu Pejska a kočičky. Moc jsme se pro to nadchly! Propojení luční přírodní svatby a právě tohoto příběhu se moc pěkně povedlo a všem se moc líbilo. Svatba se konala venku, počasí nám přálo a tak všechno vyšlo na jedničku! Veselá veselka jak má být!

 

 
Manželé Soporští

Manželé Soporští

 • Místo:  Barcelo Brno Palace Hotel
 • Měsíc: srpen 2016

Vlaďka s Pavlem jsou skvělý mladý pár, který přesně ví, co chce. Celý koncept jsme pečlivě naplánovali a tak se překrásná luxusní svatba odrážela ve zlaté a jemně růžové barvě s akcenty stříbrné. Krásná kombinace, která se nám skutečně velmi osvědčila. A úžasně se hodila do hotelu, ve kterém se celý svatební den odehrával. Ten byl úžasný od začátku až do konce. Spousta přátel obklopujících tento usměvavý pár tvořila neskutečně nabitou energii a novomanželé i hosté si svatební den užili do maxima. A to je nejhlavnější! Jsme moc rády, že jsme se na tomto mohly také podílet a mohly jsme tak pomoci k dokonalému dni D.

 

 
Manželé Kratochvílovi

Manželé Kratochvílovi

 • Místo:  Villa Daniela, Úvaly u Valtic
 • Měsíc: červenec 2016

Tom a Kamča byli neskutečně milí novomanželé… Začali jsme spolu vyloženě od píky. Hledali jsme vhodný termín, místo, koncepci výzdoby, dodavatele a tak nějak vše na co si vzpomenete. Nechali nám poměrně i volnou ruku a my jim to samozřejmě chtěly maximálně vyladit, aby byli novomanželé především šťastní a spokojení. A to se nám i povedlo! Jsme nadšené! Byla radost na této svatbě pracovat! :-)

 
Manželé Persch

Manželé Persch

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav
 • Měsíc: červenec 2016

K této úžasné svatbě máme tolik co říct, že vlastně vůbec nevíme, kde začít… Od prvního setkání s naší skvělou nevěstou jsme věděly, že toto bude prostě svatba dle našeho gusta! Nápaditá, barevná, vkusná, dojemná, romantická, ale zároveň střelená, cool a party jak má být… Neskutečně přátelsky nás přijali do svého nejužšího kruhu přátel a rodiny a toho si nesmírně vážíme… Anička a Peťa jsou prostě skvělí a pro nás rozhodně velká srdcovka! Děkujeme, že jsme mohly být u vašeho ANO!

 
Manželé Formanovi

Manželé Formanovi

 • Místo:  Penzion Pohoda, Nárameč
 • Měsíc: červen 2016

Terezka a Jirka jsou skvělý a sehraný pár. Když nás oslovili, že by od nás chtěli pomoci s plánováním jejich svatebního dne, měli už jasné představy. Každé předsvatební setkání se neslo ve veselém duchu. Tato svatbička pro nás byla prostě radost! Terezko a Jirko, přejeme vám krásný společný život! :-)

 
Manželé Ocáskovi

Manželé Ocáskovi

 • Místo: Špilberk, Malý altán
 • Měsíc: září 2015

S nevěstou Romčou a ženichem Adamem jsme si božsky sedly hned na první schůzce :-). S tímto milým mladým párem jsme se tolikrát od srdce zasmály, že příprava jejich svatby se změnila na přátelské posezení. Den D se vydařil na jedničku, a to jak počasím, tak organizací. A to nás nesmírně těší :-)!

 
Manželé Hamákovi

Manželé Hamákovi

 • Místo: Špilberk + Borgo Agnese Brno
 • Měsíc: srpen 2015

Tuto krásnou svatbu jsme začaly s nevěstou Ivuškou na kafíčkách plánovat už poměrně brzy. Naše sedánky a vymýšlení barevných kombinací, možností dekorací a konceptu se rodily postupem času a ve finále se z toho stalo něco skutečně krásného. Luxusní čokoládová doplněna zlatým detailem přesně podrthly styl těchto báječných novomanželů.

 
Manželé Jurekovi

Manželé Jurekovi

 • Místo: Dočkalův Mlýn, Vysočina
 • Měsíc: srpen 2015

Tato krásná a uvolněná svatba pro nás byla skutečně velkou radostí. Lucka a Ríša jsou úžasní novomanželé, se kterými se skvěle spolupracovalo a vše od začátku probíhalo hladce a s úsměvem. Celá svatba včetně spokojených hostů a novomanželů se vyvedla báječně a i my jsme si ji velmi užily.

 
Manželé Bakalíkovi

Manželé Bakalíkovi

 • Místo: Modrá u Velehradu, Hotel Mlýn Velehrad
 • Měsíc: červenec 2015

Když nás oslovil tento krásný mladý pár, byly jsme nadšené. Chystat svatbu v tak krásných a veselých barvách byla neuvěřitelně milá záležitost a my si to velmi užily – spousty květin, sladkostí, dekorací… vše do detailu promyšlené…

 
Manželé Kotlánovi

Manželé Kotlánovi

 • Místo: Brno
 • Měsíc: červenec 2015

Tato svatba probíhala v jeden z nejteplejších dní v roce, ale i přes vysoké teploty si všichni tuto nádherou svatbu plně užili. Peťa s Lubošem si zvolili pro svůj svatební den krásný hotel Santander v kombinaci s jemně zelenkavou barvou výzdoby. Vše vypadalo nádherně a nejkrásnější bylo vidět neustálý úsměv na tváři šťastných novomanželů :-)

 
Manželé Sklářovi

Manželé Sklářovi

 • Místo: Brno
 • Měsíc: červen 2015

Svatba Hanky a Dana se nesla v úžasném duchu. Vše bylo uvolněné, všichni se smáli, užívali si to plnými doušky a i když bylo neskutečné vedro, tak jsme se všichni fajnově ochladili v přítomném bazénku. :-) Prostě báječná garden svatba dvou báječných lidí :-) Děkujeme moc, že jsme u ní mohly být!

 
LOVE TATTOO

LOVE TATTOO

Začátkem dubna jsme spojili síly s úžasnými svatebními profesionály a společně jsme pro vás vytvořili netradiční svatební inspiraci.

Co říkáte na výsledek, líbí se Vám? :-)

VENUE: Adam Gallery Brno

KONCEPT+PRODUKCE: Svatba na jedničku

FOTO+TISKOVINY: 2foto.cz

VIZÁŽ: Hanka Čihánková

DEKORACE+KVĚTINOVÉ DEKORACE: Svatba na jedničku

SVATEBNÍ ŠATY: Svatba na jedničku

CUPCAKES: Baked with love

SVATEBNÍ KVĚTINA+KORSÁŽ: Bohoflowers

PRSTENY: Mafakazz tattoo

MODELS: Alex + Filip, Optik

 
Manželé Rytířovi

Manželé Rytířovi

 • Místo: Moravský kras
 • Měsíc: srpen 2014

Jedna z nejkrásnějších a nejočekávanějších svateb tohoto roku… Jitka s Pavlem jsou úžasný pár a pro nás byla radost jejich svatbu připravovat. Každý detail, vše promyšleno, vše originální, vše s nápadem a vše s úsměvem… A dopadlo vše naprosto skvěle!

 

 
Manželé Ševčíkovi

Manželé Ševčíkovi

 • Místo: Brno-Jundrov
 • Měsíc: červen 2014

K této svatbě snad ani slova nestačí… Přenádherná nevěsta, skvělý ženich, úžasná atmosféra, spousta a spousta a spousta lásky… Nevěstou tentokrát byla naše nejlepší kamarádka a o to více pro nás tentokrát naše „práce“ byla srdeční záležitostí.

Soni, Kamile, děkujeme, že jsme u toho mohly být…

 
Manželé Strigaro

Manželé Strigaro

 • Místo: Lednice na Moravě
 • Měsíc: září 2014

Jedna krásná svatba v Lednici… A že bylo veselo! Česko-italská směsice hostů a skvělý česko-italský novomanželský pár byli prostě báječní! :-)

 
Manželé Jiřikovští

Manželé Jiřikovští

 • Místo: Lednice na Moravě
 • Měsíc: květen 2014

Jižní Morava je nádherná… ještě krásnější je, když si dva zamilovaní v této lokalitě řeknou své ANO! A přesně to udělali Evička a Tom Jiřikovští. Během příprav jsme zažili spousty skvělých společných chvil, zábavy a na svatbě zrovna tak… svatba tedy nemohla dopadnout jinak než VÝBORNĚ :-)!

 
Manželé Magyarovi

Manželé Magyarovi

 • Místo: Velké Bílovice
 • Měsíc: květen 2014

Opět krásná svatba mezi vinicemi!

Velké Bílovice jsou pro svatební obřady i hostiny naprosto jedinečné a my se tam velmi rády vracíme. Barbora a Andrej byli skvělí milí lidé, se kterými byla skutečně radost spolupracovat.

 
Manželé Malí

Manželé Malí

 • Místo: Vinařství U Kapličky, Zaječí
 • Měsíc: říjen 2013

Krásná svatba mezi vinicemi!
Prostředí Vinařství U KAPLIČKY má své romantické kouzlo a to v ten den dýchlo na každého z nás. Z úžasných snoubenců se stali úžasní novomanželé a všichni byli spokojeni a šťastni. Včetně Svatby na jedničku ;-).

 
Manželé Jantačovi

Manželé Jantačovi

 • Místo: Mahenovo divadlo, Brno
 • Měsíc: září 2013

Krásná svatba Barborky a Robina byla plná smíchu, přátel a skvělé nálady.

 
Manželé Tvrdí

Manželé Tvrdí

 • Místo: Vysočina, Nárameč
 • Měsíc: září 2014

Úžasná svatbička úžasných lidí v úžasném prostředí… Úsměv, láska a pohoda všude, kam se jen podíváte :-)!

 
Manželé Kolejkovi

Manželé Kolejkovi

 • Místo: Technické muzeum, Brno
 • Měsíc: září 2013

Když se člověku vdává opravdu blízká kamarádka, je to vždy obrovská radost!
Také proto byla pro nás naše druhá páteční svatba 27.9. speciální…
Krásný dojemný obřad v Technickém muzeu v Brně dodal na originalitě celé svatby a my přejeme Natálce a Jarovi jen to nejkrásnější do společného života! Z celého srdce…

 
Manželé Hynkovi

Manželé Hynkovi

 • Místo: Velké Bílovice
 • Měsíc: červen 2014

Originální červeno-levandulový obřad na našem oblíbeném místě ve Velkých Bílovicích… Bylo pátek třináctého, ale vše proběhlo hladce a počasí nám vyloženě dokonale vyšlo!

 

 
Manželé Švandovi

Manželé Švandovi

 • Místo: Golf resort Myštěves
 • Měsíc: září 2013

Opět svatba mimo domovinu, a to u Hradce Králové v Golf resortu Myštěves. Nevěstě Monice jsme byly doporučeny a nechtěly ji v ničem zklamat, což je u našich všech svateb prioritou číslo 1. Zámeček na samotě, který byl spjat s tajemnou historií, jedenáctičlenná kapela a úžasní svatebčané vytvořili výjimečnou atmosféru. Moni, Michale, jste prostě skvělí a Vaše svatba pro nás byla jedna z nejkrásnějších, co jsme kdy realizovaly.

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

 • Místo:Hotel Vista, Brno
 • Měsíc:září 2013

Svatba Vlasty a Martina se konala opravdu ve „výšce“ a to na hotelové terase v 9. patře. Vše klapalo, jak mělo a úsměv Vlasty a Martina a vlídná slova po obřadu nás zahřály u srdíčka. Vlasti, Martine, děkujeme, nabíjí nás to velkou energií.

 
Manželé Maršovi

Manželé Maršovi

 • Místo: Brno
 • Měsíc: září 2013

Čokoládová svatba Monči a Oskara pro nás byla velmi příjemná. Protančené střevíce svatebčanů a spokojený pár jsou pro nás tím správným ukazatelem povedené svatby.

 
Manželé Gerykovi

Manželé Gerykovi

 • Místo: Brno, Žernovník
 • Měsíc: srpen 2013

Krásná nevěsta Lucie si nás získala od prvního okamžiku, protože na každé naše setkání, které se týkalo svatebních příprav, brala svoji malou roztomilou dcerku Vendulku.

Lucie i Jiřík jsou skvělí, krásní lidé. Svatební obřad se konal dle našeho názoru v jedné z nejhezčích brněnských katedrál a to v katedrále sv. Petra a Pavla. Hostina a posvatební párty zase na statku Ládi Kerndla a celá se nesla pod taktovkou, jak jinak, než jazzu.

 
Manželé Sammon

Manželé Sammon

 • Místo: Střelecký ostrov, Praha
 • Měsíc: srpen 2013

Jedna z největších výzev letošního roku pro nás byla jednoznačně svatba Yvett a Nialla. Musely jsme opustit jižní Moravu a přesunuly se až do hlavního města Prahy!:-) Jsme šťastné, že nás Yvet a Niall oslovili a my jim mohly se vším pomoci a navíc k tomu získaly bonus, a to překonání strachu z řízení auta v takovém velkoměstě. Svatba byla mezinárodní, ženich byl z Irska, nevěsta z Čech a svatební hosté byli z různých koutů světa. Svatbička však byla pojata ryze česko-moravsky – cimbál, krojovaný pár, moravská slivovice a české tradice doufáme okouzlili ne jednoho svatebního hosta.

Yvett a Nialli, děkujeme za příležitost a krásnou vzpomínku!

 
Manželé Jakubovi

Manželé Jakubovi

 • Místo: Brno 
 • Měsíc: srpen 2013

Soňka  a Dušan nás oslovili v roce 2012 a hned jsme si padli do oka. Tento mladý a velmi sympatický pár měl na svatbě spoustu přátel a úžasnou rodinu a my se při koordinaci cítily, jako bychom k nim patřily. Výzdoba a celý koncept byl laděn do jemné fialkové a saténu. Děkujeme Vám manželé Jakubovi za krásné přijetí mezi Vás!

 
Manželé Štěpánovi

Manželé Štěpánovi

 • Místo: Brno Hotel Santander
 • Měsíc: červen 2013

Alenka je naší koordinátorkou a svatba pro nás byla srdeční záležitostí. Krásný řečkovický kostel a vila Santander podtrhly důstojnost této stylové svatby. Netřeba více slov, důkaz místo slibů. Podívejte se na krásné svatební fotografie a video.

 
Manželé Kalvodovi

Manželé Kalvodovi

 • Místo: Velké Bílovice
 • Měsíc: červen 2013

Zjistily jsme, že ideálním místem pro svatbu na Moravě jsou Velké Bílovice. Když je k tomuto poetickému místu ještě krásná nevěsta a sympatický ženich nic nebrání tomu, aby svatba byla na jedničku. A toto, troufáme si říct, byla.

 
Manželé Podborští

Manželé Podborští

 • Místo: Brno
 • Měsíc: květen 2013

Naše krásná těhotná nevěsta Lenka nás oslovila relativně krátký čas před svatbou, ale i tak se vše bez problému stihlo. Výběr svatebních šatů i přes pokročilé bříško nebyl takový oříšek, jak jsme se obávaly a něžná krajka ve spojení s nevěstiným závojem jako dominantní svatební květinou a našimi atypickými dekoracemi vykreslily tuto svatbu skutečně jedinečnou.

 
Manželé Vákovi

Manželé Vákovi

 • Místo: Brno
 • Datum: duben 2013

Realizace svatebního obřadu pod romantickým brněnským Špilberkem pro krásný a opravdu pohodový a sympatický pár Naďu a Michala… Svatbu si novomanželé i hosté moc užili a to je pro nás skutečně největší radostí! :-)

 
Manželé Németh

Manželé Németh

 • Místo: Jedovnice
 • Měsíc: Září 2012

Pár fotografií z úžasné maďarsko-česko-slovenské, chillipapričkové, motorkářsko-vespařské, červeno-žluté, retro venkovní svatby Evči a Heda, která pro nás znamenala dlouhé chystání a plánování a také velkou srdeční záležitost! :-) Prostě dokonalá svatba jinak! :-)

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

 • Místo: Brno
 • Datum: 1.9.2012

Prohlédněte si jak jinak než krásné fotografie ze svatby 1.9.2012 v Brně, jejíž příprava pro nás byla velkou radostí. Nevěsta Svaťka a ženich Kamil jsou skvěly pár a byla opravdu paráda s nimi spolupracovat:-). Celý den si pořádně užívali a to je pro nás největší radostí!:-). Skvělá příprava, skvělá realizace, skvělé vzpomínky…Svati a Kamile, děkujeme!:-)

 
Manželé Benešovi

Manželé Benešovi

 • Místo: Brno
 • Datum: červen 2013

Krásné fotografie dokumentující jak jinak než krásný a nezapomenutelný svatební den nevěsty Lucky a ženicha Honzy.

Tento pár byl neuvěřitelný. Sympatičtí lidé plní optimismu a skvělých nápadů a přání. Báječně se s nimi spolupracovalo a díky tomu také svatba dopadla dle jejich představ.
A to nás těší nejvíce! :-)

 
Manželé Svobodovi

Manželé Svobodovi

 • Místo: Hotel Kraví Hora, Bořetice
 • Měsíc: červenec 2012

Nevěsta Markéta a ženich Ondřej měli již od začátku jasnou představu o tom, jak by měl jejich svatební den vypadat. Obrátili se na nás s prosbou o pomoc při její přípravě a realizaci. Jako jedni z prvních novomanželských párů například využili služeb našeho „falešného svatebčana“ a ten zapadl mezi hosty tak bravurně, že ho nechtěli ve finále ani pustit zpět domů. Zkrátka si nemohli tuto službu vynachválit. Celý den se bavili nejen novomanželé ale i všichni svatební hosté a to je pro nás tou největší odměnou.

 
Manželé Machovi

Manželé Machovi

 • Místo: Brno
 • Měsíc: červen 2012

Veselou svatbu ve staré myslivně se selátkem a spoustou přátel si vybrali snoubenci Lucie a Michal z Brna. Tento oblíbený pár měl ve svůj velký den u sebe skutečně velký zástup přátel a po dojemném obřadu v kostelíku následovala bujará oslava do časných ranních hodin, na kterou všichni s úsměvem a plnou kapsou báječných historek stále vzpomínají.

 
Manželé Bar-Joseph

Manželé Bar-Joseph

 • Místo: Bukovanský mlýn
 • Měsíc: květen 2012

Snoubenci Veronika a Jason, žíjící v Londýně, nás oslovili již rok před svatbou a celá komunikace téměř až do svatebního dne tak probíhala po emailech. Snoubenci využili služeb našich ověřených dodavatelů a v kombinaci námi již důvěrně známého svatebního místa, Bukovanského mlýna, svatba nemohla dopadnout jinak než na jedničku. Na svatbě se sešli hosté z několika kontinentů a náboženských vyznání a i tím celá svatba byla o to pestřejší a nám přinesla další zkušenosti a vykouzlila úsměv na tváři.

 
Manželé Plotění

Manželé Plotění

 • Místo: Brno
 • Měsíc: květen 2012

V duchu červené barvy lásky se nesla svatba Peťky a Mirka. Tihle snoubenci nás oslovili s velkým časovým předstihem a přípravy na jejich velký den jsme si s nimi skvěle užívali. Nevěsta preferovala ušití svatebních šatů přesně na míru dle svého přání a to jí naše švadlenky splnila dle jejích představ. Ačkoli ve svatební den počasí moc nepřálo, tulipánová květinová výzdoba spojená s elegancí obou snoubenců vedla ke krásnému svatebnímu dni i s pořádnou sprškou štěstí.

 
Manželé Šicnerovi

Manželé Šicnerovi

 • Místo: Brno
 • Měsíc: duben 2012

Naší nevěstu Margarit jsme interně pojmenovaly Šeherezáda. Jednak kvůli jejímu exotickému půvabu ale také i nápadně podobném příjmení. Svatba, která sčítala nad 180 hostů a byla ryze arménská, se pro nás stala opravdovou výzvou. Obřad v monumentálním kostele na Jakubském náměstí dojal nejednu duši. Mistr ve svém oboru kameraman Leoš Brabec Prime time video nám zachytil tuhle pohádkovou svatbu. Musíme říct, že arménská kultura a temperament nás uchvátily. Tajně doufáme, že to není naše poslední arménská svatba. Kubo a Margarit, děkujeme ve víru v naše služby. Byli jste báječní!

 
Svatební veletrh 2012

Svatební veletrh 2012

 
Manželé Hlavenkovi

Manželé Hlavenkovi

 • Místo: Lednice
 • Měsíc: srpen 2011

Na svatebním veletrhu v Olympii nás oslovil milý mladý pár, který nás poprosil o celkovou realizaci svatby. Měli představu o barvě a zbytek nechali na nás. Byly jsme jim za to vděčné, protože jsme měly zcela volnou ruku. Poetické místo, Lednice na Moravě, po schválení snoubencům, bylo místo pro den D pro Martinu a Lukáše. Na svatební hostině se prohýbaly stoly, domácí slivovice tekla proudem a melodická harmonika dokreslovala nezapomenutelnou atmosféru celé svatby. Po únosu nevěsty nastoupil do akce barman se svou fireshow a tento zážitek nadchl i starší generaci. Srdečné poděkování od novomanželů, rodičů a svatebních hostů a samotného tiskového mluvčího pana prezidenta Petra Macinky nás utvrdilo v tom, jaká srdeční záležitost pro nás naše práce je.

 
Manželé Juhászovi

Manželé Juhászovi

 • Místo: Bukovanský mlýn
 • Měsíc: červen 2011

Když nás sympatičtí snoubenci Karolína a Miro požádali o realizaci jejich svatby, byly jsme nadšené. Místo uprostřed moravské metropole, plné vinic s dominantním mlýnem, bylo jako malované. Navíc tento mladý pár sršel nápady a kreativitě se meze nekladli. Celá svatba byla v ležérním selském stylu a detaily například v podobě větrníčků dali svatbě opravdový šmrnc. Touto cestou Vám, Miro a Karolínko děkujeme za možnost poznat Vás a Vaše blízké. Byla to pro nás jedna z nejkrásnějších svateb vůbec.

 
Svatební veletrh 2011

Svatební veletrh 2011

 
 

Kontakt: + 420 608 474 989 | + 420 774 880 819 | info@svatbanajednicku.cz | 2011-2018 | Všechna práva vyhrazena Svatba na jedničku | design by ALL-IN booking agency

Zuzana Dosedlová, IČ 88184595, Foltýnova 1003/11, Brno 63500 | Ochrana soukromí

Staňte se naším fanouškem na FaceBooku. Sledujte nás na Twitteru. Staňte se naším fanouškem na Google+.