Manželé Greguš

Manželé Greguš

 • Místo:  Hotelu U Holubů, Čeladná

Fantastická svatba fantastických lidí! Už při schůzkách i úplně prvním telefonickém kontaktu jsme věděly, že tito dva jsou prostě skvělí! Mladí lidé, kteří mají vkus podle našeho gusta, nasmějeme se, rozumíme si, prostě od A do Z paráda! A tak to vypadalo i ve svatební den. Báječní hosté v kombinaci s krásným místem v Beskydech, novomanželé nejšťastnější a my taky! Děkujeme, za vše! A také za to, že jste nám tolik přirostli k srdci…

 
Manželé Jakubíkovi

Manželé Jakubíkovi

 • Místo: Blansko

Pracovat na svatbě pro Gábinku a Kubu bylo od samého začátku naprosto přirozené a neskutečně fajn! Nejen, že šlo všechno jako po másle, ale také jsme se na našich schůzkách a telefonických hovorech nemálo nasmáli :-). Když máte snoubence srdcaře, jde to prostě všechno samo! Ve svatební den se stali naprosto okouzlujícím párem a všechno klapalo na jedničku! Nádhera od A do Z.

 
Manželé Kovářovi

Manželé Kovářovi

 • Místo:  Špilberk + Borgo Agnese Brno

Něžný pár Kateřina a Jakub. S absolutní lehkostí a v romantickém duchu probíhal celý svatební den tohoto úžasného páru. Katka a Kuba si přáli zajistit nejen hladký chod celého svatebního dne, ale i výzdobu obřadu i hostiny včetně kompletního květinového servisu a nás práce na jejich velkém dni neskutečně bavila. Nejenže každá schůzka s tímto párem byla neskutečně milá a příjemná, ale toto vše se promítlo i v jejich rodinách a přátelích. Máme neskutečné šěstí na takovéto skvělé lidi! Děkujeme, že jsme u toho mohly být! :-)

 
Manželé Čápovi

Manželé Čápovi

 • Místo:  Vinařství a hotel Mádl, Velké Bílovice

Vinice jižní Moravy, modrá obloha, slunce, krása, láska a Katuška s Marťou… O tom, že svatební den této úžasné dvojice bude prostě parádní jsme věděly hned po pár minutách našeho prvního setkání. Sympatie a smích lítaly všude kolem a my se moc těšily na den D. ! A vše se povedlo opravdu na jedničku a ještě podtrženou a s hvězdičkou! Krásný manželský pár, šťastný a zamilovaný, hosté usměvavý a spokojení… to je to, co chceme! ❤️ Ve svatební den jsme se cítily jako přátelé a součást rodiny a bylo nám opravdu krásně! Děkujeme moc za tu možnost takto se cítit a udělat pro vás svatební den ještě o trošku výjimečnější!

 
Manželé Štěrbovi

Manželé Štěrbovi

 • Místo:  Želiv, Vysočina

Když se vdává kovářova kobyla aneb druhá z nás je již mladou paní…

Krásný červnový pátek, úžasné prostředí Vysočiny, jen ti nejlepší lidé a až neskutečně láskyplná atmosféra… Co chtít víc? Když se vysloví Zuzanka a Márfy, znamená to absolutně srdcovou svatbu a pařbu až do rána :-)!

<3 <3 <3

 
Manželé Šušlíkovi

Manželé Šušlíkovi

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav 

Celou svatbu jsme s Aničkou a Vaškem plánovali víceméně hlavně na dálku. Nadchly jsem se, že si snoubenci přejí opět něco barevně jiného. Po několika letech proběhla renesance bordó barvy, a to v kombinaci s oblíbenou jutou a dřevem. Dopadlo to na jedničku :-) Skvělý výsledek je důkazem, že se dá spousta zařídit a zajistit i vzdálenému zaneprázdněnému páru :-).  A i když počasí nepřálo a místo obřadu se přesouvalo, tak atmosféra nakonec byla ještě dojemnější než jsme si vůbec dokázaly představit. Děkovná slova nás velmi hřejí u srdíčka a všechna nás posunují dál a dál! Děkujeme!

 
Manželé Chrastinovi

Manželé Chrastinovi

 • Místo:  Zahrada pod hradbami + restaurace Sunset, Brno 

Maruška s Ondrou nás oslovili pro svatební výzdobu, koordinaci a obřad a to s jasnou barevnou představou – navy blue+pink. Nadchly jsme se! :-) Navy blue se nám velmi líbí a dlouho jsme se těšily zase na nějakou „odvážnější“ barvu. Obřad se konal v krásných prostorách Zahrad pod hradbami na Špilberku, které nabízejí překrásnou brněnskou scenérii a tato krásná svatba toto místo až poeticky doladila. Krásná slova reference spokojených manželů nám skvělý pocit z této svatby jen utvrdila a my jsme opět maximálně šťastny, že vše klaplo!

 
Manželé Formánkovi

Manželé Formánkovi

 • Místo:  Bukovanský mlýn

Svatba svatební koordinátorky… to nemusí vždycky znamenat hory výzdoby, tuny květin, desítky hostů a Bůhvíco ještě. Pro Klárku a Martina to znamenalo jen lásku, lásku a zase lásku. V opravdu úzkém kruhu, s tou nejintimnější atmosférou a s malým přírůstkem v bříšku to proběhlo přesně tak, jak si přali…  Ach ta láska nebeská!

<3 <3 <3

 
Manželé Zíkovi

Manželé Zíkovi

 • Místo:  Restaurace U Vychopňů, Vsetín

Svatba Evičky a Peti byla pro nás tak nějak více osobnější. Evičku už nějaký rok známe a i když jsme se dlouho neviděly, bylo jasné, že tato svatba poběží jako na drátkách. Ostatně, když koordinujete svatbu event manažerce, jinak to být ani nemůže :-). Moc jsme se těšily! A taky bylo na co! Svatba byla skvělá! Spousta neskutečně milých lidí, nevěsta s ženichem s neustálým úsměvem na tváři a den D jak má být! Jsme nadšené, že částečně i naší malou zásluhou :-) Děkujeme Evičce a Peťovi, že se na nás s důvěrou obrátili!

 
Manželé Paravicini

Manželé Paravicini

 • Místo:  Penzion Pohoda, Nárameč

Když se na nás poprvé obrátila nevěsta Míša, hned jsme věděly, že tato svatba bude naprosto dokonalá! Nejen, že nevěsta i ženich jsou krásní lidé s úžasnou duší a velkým srdcem, ale jsou to také lidé, kteří mají vkus a když jsme je blíže poznaly, ihned bylo jasno, jaká by tato svatba měla být. Ladily jsme společně s Míšou téměř vše – od místa svatby přes výzdobu, květiny, dodavatele i detaily. Do nás bylo vloženo mnoho důvěry a toho jsme si neskutečně vážily již od začátku a vážíme do teď. Spolupráce byla úžasná a tento pár pro nás nebyl pouze milými klienty, ale troufáme si říci, že až kamarády, se kterými nám bylo báječně :-). Jsme velmi rády a velmi poctěny, že si vybrali právě nás, že jsme u jejich ANO mohly být a že se vše povedlo přesně tak, jak si všichni přáli! :-)

 
Manželé Knejzlíkovi

Manželé Knejzlíkovi

 • Místo:  Lovecká chata, Horka nad Moravou

Terezka a Kuba jsou pro nás po dlouhé době zase mezinárodní pár. Respektive, těšily jsme se moc, že nás čeká pořádná česko-slovenská veselka :-) Snoubenci mají svůj neuvěřitelný specifický smysl pro humor, kterým nás bavili snad na každé schůzce a tím bylo veškeré plánování tak nějak odlehčené a moc fajn. A ve finále? Odehrála se velká svatba na překrásném místě se skvělými hosty a báječnou atmosférou. Hosté i my jsme se ten den hodně nasmáli a všechno proběhlo přesně jak mělo. Bylo nám se všemi vážně suprově :-)

 

 
Manželé Frantelovi

Manželé Frantelovi

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav 

Na svatbu Barunky a Roberta jsme se velmi těšily! Nejen, že jsme byly opět na našem oblíbeném místě ve Vinařství Hanzel, ale byly jsme tam obklopeny skvělými lidmi! Spousta legrace a zábavy provázela celý den a my jsme šťastny, že jsme se na tom mohly také podílet. Svatba to byla krásná a dojemná a my přejeme milým novomanželům, ať jsou stále tak báječní! :-)

 
Manželé Košábkovi

Manželé Košábkovi

 • Místo: Červený kostel Brno, Restaurant Pavillon Brno

Malinká, ale nádherná… Svatba Silvušky a Lukáše se nesla čistě jen v kruhu opravdu té nejbližší rodiny. Od obřadu až po večerní zábavu byl celý svatební den naplněn neuvěřitelně romantickou atmosférou. Něžnost, jemnost, neskutečná láska – to tyto dva přesně vystihuje. A nám se s nimi neskutečně skvěle pracovalo. A to, že nás srdečně přijali mezi své nejbližší, bylo tou největší odměnou. Těšíme se, až se zase někdy uvidíme!

 
Manželé Kuncovi

Manželé Kuncovi

 • Místo:  Rekreační areál Kamínka, Roštín

S Šárkou a Petrem nám bylo moc fajn již od první schůzky (a to byla na dálku)… Povídali nám o tom, co se jim líbí, co mají rádi a že celá svatba se ponese v duchu nesmrtelného příběhu Pejska a kočičky. Moc jsme se pro to nadchly! Propojení luční přírodní svatby a právě tohoto příběhu se moc pěkně povedlo a všem se moc líbilo. Svatba se konala venku, počasí nám přálo a tak všechno vyšlo na jedničku! Veselá veselka jak má být!

 

 
Manželé Soporští

Manželé Soporští

 • Místo:  Barcelo Brno Palace Hotel

Vlaďka s Pavlem jsou skvělý mladý pár, který přesně ví, co chce. Celý koncept jsme pečlivě naplánovali a tak se překrásná luxusní svatba odrážela ve zlaté a jemně růžové barvě s akcenty stříbrné. Krásná kombinace, která se nám skutečně velmi osvědčila. A úžasně se hodila do hotelu, ve kterém se celý svatební den odehrával. Ten byl úžasný od začátku až do konce. Spousta přátel obklopujících tento usměvavý pár tvořila neskutečně nabitou energii a novomanželé i hosté si svatební den užili do maxima. A to je nejhlavnější! Jsme moc rády, že jsme se na tomto mohly také podílet a mohly jsme tak pomoci k dokonalému dni D.

 

 
Manželé Formánkovi

Manželé Formánkovi

 • Místo:  Brno

K této svatbě snad ani nemáme slov… Dojetí, láska, štěstí, rodina… To je to nejdůležitější, co je potřeba zmínit. Když se vám vdává milovaná mladší sestra, tak se to neskutečnými emocemi jen hemží… A proto byla tato svatba TAK speciální! <3 <3 <3

 
Manželé Kratochvílovi

Manželé Kratochvílovi

 • Místo:  Villa Daniela, Úvaly u Valtic

Tom a Kamča byli neskutečně milí novomanželé… Začali jsme spolu vyloženě od píky. Hledali jsme vhodný termín, místo, koncepci výzdoby, dodavatele a tak nějak vše na co si vzpomenete. Nechali nám poměrně i volnou ruku a my jim to samozřejmě chtěly maximálně vyladit, aby byli novomanželé především šťastní a spokojení. A to se nám i povedlo! Jsme nadšené! Byla radost na této svatbě pracovat! :-)

 
Manželé Persch

Manželé Persch

 • Místo:  Vinařství Hanzel, Miroslav

K této úžasné svatbě máme tolik co říct, že vlastně vůbec nevíme, kde začít… Od prvního setkání s naší skvělou nevěstou jsme věděly, že toto bude prostě svatba dle našeho gusta! Nápaditá, barevná, vkusná, dojemná, romantická, ale zároveň střelená, cool a party jak má být… Neskutečně přátelsky nás přijali do svého nejužšího kruhu přátel a rodiny a toho si nesmírně vážíme… Anička a Peťa jsou prostě skvělí a pro nás rozhodně velká srdcovka! Děkujeme, že jsme mohly být u vašeho ANO!

 
Manželé Formanovi

Manželé Formanovi

 • Místo:  Penzion Pohoda, Nárameč

Terezka a Jirka jsou skvělý a sehraný pár. Když nás oslovili, že by od nás chtěli pomoci s plánováním jejich svatebního dne, měli už jasné představy. Každé předsvatební setkání se neslo ve veselém duchu. Tato svatbička pro nás byla prostě radost! Terezko a Jirko, přejeme vám krásný společný život! :-)

 
Manželé Ocáskovi

Manželé Ocáskovi

 • Místo: Špilberk, Malý altán

S nevěstou Romčou a ženichem Adamem jsme si božsky sedly hned na první schůzce :-). S tímto milým mladým párem jsme se tolikrát od srdce zasmály, že příprava jejich svatby se změnila na přátelské posezení. Den D se vydařil na jedničku, a to jak počasím, tak organizací. A to nás nesmírně těší :-)!

 
Manželé Hamákovi

Manželé Hamákovi

 • Místo: Špilberk + Borgo Agnese Brno

Tuto krásnou svatbu jsme začaly s nevěstou Ivuškou na kafíčkách plánovat už poměrně brzy. Naše sedánky a vymýšlení barevných kombinací, možností dekorací a konceptu se rodily postupem času a ve finále se z toho stalo něco skutečně krásného. Luxusní čokoládová doplněna zlatým detailem přesně podrthly styl těchto báječných novomanželů.

 
Manželé Jurekovi

Manželé Jurekovi

 • Místo: Dočkalův Mlýn, Vysočina

Tato krásná a uvolněná svatba pro nás byla skutečně velkou radostí. Lucka a Ríša jsou úžasní novomanželé, se kterými se skvěle spolupracovalo a vše od začátku probíhalo hladce a s úsměvem. Celá svatba včetně spokojených hostů a novomanželů se vyvedla báječně a i my jsme si ji velmi užily.

 
Manželé Bakalíkovi

Manželé Bakalíkovi

 • Místo: Modrá u Velehradu, Hotel Mlýn Velehrad

Když nás oslovil tento krásný mladý pár, byly jsme nadšené. Chystat svatbu v tak krásných a veselých barvách byla neuvěřitelně milá záležitost a my si to velmi užily – spousty květin, sladkostí, dekorací… vše do detailu promyšlené…

 
Manželé Kotlánovi

Manželé Kotlánovi

 • Místo: Hotel Santander, Brno

Tato svatba probíhala v jeden z nejteplejších dní v roce, ale i přes vysoké teploty si všichni tuto nádherou svatbu plně užili. Peťa s Lubošem si zvolili pro svůj svatební den krásný hotel Santander v kombinaci s jemně zelenkavou barvou výzdoby. Vše vypadalo nádherně a nejkrásnější bylo vidět neustálý úsměv na tváři šťastných novomanželů :-)

 
Manželé Sklářovi

Manželé Sklářovi

 • Místo: Brno

Svatba Hanky a Dana se nesla v úžasném duchu. Vše bylo uvolněné, všichni se smáli, užívali si to plnými doušky a i když bylo neskutečné vedro, tak jsme se všichni fajnově ochladili v přítomném bazénku. :-) Prostě báječná garden svatba dvou báječných lidí :-) Děkujeme moc, že jsme u ní mohly být!

 
LOVE TATTOO

LOVE TATTOO

Začátkem dubna jsme spojili síly s úžasnými svatebními profesionály a společně jsme pro vás vytvořili netradiční svatební inspiraci.

Co říkáte na výsledek, líbí se Vám? :-)

VENUE: Adam Gallery Brno

KONCEPT+PRODUKCE: Svatba na jedničku

FOTO+TISKOVINY: 2foto.cz

VIZÁŽ: Hanka Čihánková

DEKORACE+KVĚTINOVÉ DEKORACE: Svatba na jedničku

SVATEBNÍ ŠATY: Svatba na jedničku

CUPCAKES: Baked with love

SVATEBNÍ KVĚTINA+KORSÁŽ: Bohoflowers

PRSTENY: Mafakazz tattoo

MODELS: Alex + Filip, Optik

 
Manželé Rytířovi

Manželé Rytířovi

 • Místo: Moravský kras

Jedna z nejkrásnějších a nejočekávanějších svateb tohoto roku… Jitka s Pavlem jsou úžasný pár a pro nás byla radost jejich svatbu připravovat. Každý detail, vše promyšleno, vše originální, vše s nápadem a vše s úsměvem… A dopadlo vše naprosto skvěle!

 

 
Manželé Ševčíkovi

Manželé Ševčíkovi

 • Místo: Brno-Jundrov

K této svatbě snad ani slova nestačí… Přenádherná nevěsta, skvělý ženich, úžasná atmosféra, spousta a spousta a spousta lásky… Nevěstou tentokrát byla naše nejlepší kamarádka a o to více pro nás tentokrát naše „práce“ byla srdeční záležitostí.

Soni, Kamile, děkujeme, že jsme u toho mohly být…

 
Manželé Strigaro

Manželé Strigaro

 • Místo: Lednice na Moravě

Jedna krásná svatba v Lednici… A že bylo veselo! Česko-italská směsice hostů a skvělý česko-italský novomanželský pár byli prostě báječní! :-)

 
Manželé Jiřikovští

Manželé Jiřikovští

 • Místo: Lednice na Moravě

Jižní Morava je nádherná… ještě krásnější je, když si dva zamilovaní v této lokalitě řeknou své ANO! A přesně to udělali Evička a Tom Jiřikovští. Během příprav jsme zažili spousty skvělých společných chvil, zábavy a na svatbě zrovna tak… svatba tedy nemohla dopadnout jinak než VÝBORNĚ :-)!

 
Manželé Magyarovi

Manželé Magyarovi

 • Místo: Velké Bílovice

Opět krásná svatba mezi vinicemi!

Velké Bílovice jsou pro svatební obřady i hostiny naprosto jedinečné a my se tam velmi rády vracíme. Barbora a Andrej byli skvělí milí lidé, se kterými byla skutečně radost spolupracovat.

 
Manželé Malí

Manželé Malí

 • Místo: Vinařství U Kapličky, Zaječí

Krásná svatba mezi vinicemi!
Prostředí Vinařství U KAPLIČKY má své romantické kouzlo a to v ten den dýchlo na každého z nás. Z úžasných snoubenců se stali úžasní novomanželé a všichni byli spokojeni a šťastni. Včetně Svatby na jedničku ;-).

 
Manželé Jantačovi

Manželé Jantačovi

 • Místo: Mahenovo divadlo, Brno

Krásná svatba Barborky a Robina byla plná smíchu, přátel a skvělé nálady.

 
Manželé Tvrdí

Manželé Tvrdí

 • Místo: Vysočina, Nárameč

Úžasná svatbička úžasných lidí v úžasném prostředí… Úsměv, láska a pohoda všude, kam se jen podíváte :-)!

 
Manželé Kolejkovi

Manželé Kolejkovi

 • Místo: Technické muzeum, Brno

Když se člověku vdává opravdu blízká kamarádka, je to vždy obrovská radost!
Také proto byla pro nás naše druhá páteční svatba 27.9. speciální…
Krásný dojemný obřad v Technickém muzeu v Brně dodal na originalitě celé svatby a my přejeme Natálce a Jarovi jen to nejkrásnější do společného života! Z celého srdce…

 
Manželé Hynkovi

Manželé Hynkovi

 • Místo: Velké Bílovice

Originální červeno-levandulový obřad na našem oblíbeném místě ve Velkých Bílovicích… Bylo pátek třináctého, ale vše proběhlo hladce a počasí nám vyloženě dokonale vyšlo!

 

 
Manželé Švandovi

Manželé Švandovi

 • Místo: Golf resort Myštěves

Opět svatba mimo domovinu, a to u Hradce Králové v Golf resortu Myštěves. Nevěstě Monice jsme byly doporučeny a nechtěly ji v ničem zklamat, což je u našich všech svateb prioritou číslo 1. Zámeček na samotě, který byl spjat s tajemnou historií, jedenáctičlenná kapela a úžasní svatebčané vytvořili výjimečnou atmosféru. Moni, Michale, jste prostě skvělí a Vaše svatba pro nás byla jedna z nejkrásnějších, co jsme kdy realizovaly.

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

 • Místo:Hotel Vista, Brno

Svatba Vlasty a Martina se konala opravdu ve „výšce“ a to na hotelové terase v 9. patře. Vše klapalo, jak mělo a úsměv Vlasty a Martina a vlídná slova po obřadu nás zahřály u srdíčka. Vlasti, Martine, děkujeme, nabíjí nás to velkou energií.

 
Manželé Maršovi

Manželé Maršovi

 • Místo: Brno

Čokoládová svatba Monči a Oskara pro nás byla velmi příjemná. Protančené střevíce svatebčanů a spokojený pár jsou pro nás tím správným ukazatelem povedené svatby.

 
Manželé Gerykovi

Manželé Gerykovi

 • Místo: Brno, Žernovník

Krásná nevěsta Lucie si nás získala od prvního okamžiku, protože na každé naše setkání, které se týkalo svatebních příprav, brala svoji malou roztomilou dcerku Vendulku.

Lucie i Jiřík jsou skvělí, krásní lidé. Svatební obřad se konal dle našeho názoru v jedné z nejhezčích brněnských katedrál a to v katedrále sv. Petra a Pavla. Hostina a posvatební párty zase na statku Ládi Kerndla a celá se nesla pod taktovkou, jak jinak, než jazzu.

 
Manželé Sammon

Manželé Sammon

 • Místo: Střelecký ostrov, Praha

Jedna z největších výzev letošního roku pro nás byla jednoznačně svatba Yvett a Nialla. Musely jsme opustit jižní Moravu a přesunuly se až do hlavního města Prahy!:-) Jsme šťastné, že nás Yvet a Niall oslovili a my jim mohly se vším pomoci a navíc k tomu získaly bonus, a to překonání strachu z řízení auta v takovém velkoměstě. Svatba byla mezinárodní, ženich byl z Irska, nevěsta z Čech a svatební hosté byli z různých koutů světa. Svatbička však byla pojata ryze česko-moravsky – cimbál, krojovaný pár, moravská slivovice a české tradice doufáme okouzlili ne jednoho svatebního hosta.

Yvett a Nialli, děkujeme za příležitost a krásnou vzpomínku!

 
Manželé Jakubovi

Manželé Jakubovi

 • Místo: Brno 

Soňka  a Dušan nás oslovili v roce 2012 a hned jsme si padli do oka. Tento mladý a velmi sympatický pár měl na svatbě spoustu přátel a úžasnou rodinu a my se při koordinaci cítily, jako bychom k nim patřily. Výzdoba a celý koncept byl laděn do jemné fialkové a saténu. Děkujeme Vám manželé Jakubovi za krásné přijetí mezi Vás!

 
Manželé Štěpánovi

Manželé Štěpánovi

 • Místo: Brno Hotel Santander

Alenka je naší koordinátorkou a svatba pro nás byla srdeční záležitostí. Krásný řečkovický kostel a vila Santander podtrhly důstojnost této stylové svatby. Netřeba více slov, důkaz místo slibů. Podívejte se na krásné svatební fotografie a video.

 
Manželé Kalvodovi

Manželé Kalvodovi

 • Místo: Velké Bílovice

Zjistily jsme, že ideálním místem pro svatbu na Moravě jsou Velké Bílovice. Když je k tomuto poetickému místu ještě krásná nevěsta a sympatický ženich nic nebrání tomu, aby svatba byla na jedničku. A toto, troufáme si říct, byla.

 
Manželé Podborští

Manželé Podborští

 • Místo: Brno

Naše krásná těhotná nevěsta Lenka nás oslovila relativně krátký čas před svatbou, ale i tak se vše bez problému stihlo. Výběr svatebních šatů i přes pokročilé bříško nebyl takový oříšek, jak jsme se obávaly a něžná krajka ve spojení s nevěstiným závojem jako dominantní svatební květinou a našimi atypickými dekoracemi vykreslily tuto svatbu skutečně jedinečnou.

 
Manželé Vákovi

Manželé Vákovi

 • Místo: Brno

Realizace svatebního obřadu pod romantickým brněnským Špilberkem pro krásný a opravdu pohodový a sympatický pár Naďu a Michala… Svatbu si novomanželé i hosté moc užili a to je pro nás skutečně největší radostí! :-)

 
Manželé Németh

Manželé Németh

 • Místo: Jedovnice

Pár fotografií z úžasné maďarsko-česko-slovenské, chillipapričkové, motorkářsko-vespařské, červeno-žluté, retro venkovní svatby Evči a Heda, která pro nás znamenala dlouhé chystání a plánování a také velkou srdeční záležitost! :-) Prostě dokonalá svatba jinak! :-)

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

 • Místo: Brno

Prohlédněte si jak jinak než krásné fotografie ze svatby 1.9.2012 v Brně, jejíž příprava pro nás byla velkou radostí. Nevěsta Svaťka a ženich Kamil jsou skvěly pár a byla opravdu paráda s nimi spolupracovat:-). Celý den si pořádně užívali a to je pro nás největší radostí!:-). Skvělá příprava, skvělá realizace, skvělé vzpomínky…Svati a Kamile, děkujeme!:-)

 
Manželé Benešovi

Manželé Benešovi

 • Místo: Brno

Krásné fotografie dokumentující jak jinak než krásný a nezapomenutelný svatební den nevěsty Lucky a ženicha Honzy.

Tento pár byl neuvěřitelný. Sympatičtí lidé plní optimismu a skvělých nápadů a přání. Báječně se s nimi spolupracovalo a díky tomu také svatba dopadla dle jejich představ.
A to nás těší nejvíce! :-)

 
Manželé Svobodovi

Manželé Svobodovi

 • Místo: Hotel Kraví Hora, Bořetice

Nevěsta Markéta a ženich Ondřej měli již od začátku jasnou představu o tom, jak by měl jejich svatební den vypadat. Obrátili se na nás s prosbou o pomoc při její přípravě a realizaci. Jako jedni z prvních novomanželských párů například využili služeb našeho „falešného svatebčana“ a ten zapadl mezi hosty tak bravurně, že ho nechtěli ve finále ani pustit zpět domů. Zkrátka si nemohli tuto službu vynachválit. Celý den se bavili nejen novomanželé ale i všichni svatební hosté a to je pro nás tou největší odměnou.

 
Manželé Machovi

Manželé Machovi

 • Místo: Brno

Veselou svatbu ve staré myslivně se selátkem a spoustou přátel si vybrali snoubenci Lucie a Michal z Brna. Tento oblíbený pár měl ve svůj velký den u sebe skutečně velký zástup přátel a po dojemném obřadu v kostelíku následovala bujará oslava do časných ranních hodin, na kterou všichni s úsměvem a plnou kapsou báječných historek stále vzpomínají.

 
Manželé Bar-Joseph

Manželé Bar-Joseph

 • Místo: Bukovanský mlýn

Snoubenci Veronika a Jason, žíjící v Londýně, nás oslovili již rok před svatbou a celá komunikace téměř až do svatebního dne tak probíhala po emailech. Snoubenci využili služeb našich ověřených dodavatelů a v kombinaci námi již důvěrně známého svatebního místa, Bukovanského mlýna, svatba nemohla dopadnout jinak než na jedničku. Na svatbě se sešli hosté z několika kontinentů a náboženských vyznání a i tím celá svatba byla o to pestřejší a nám přinesla další zkušenosti a vykouzlila úsměv na tváři.

 
Manželé Plotění

Manželé Plotění

 • Místo: Brno

V duchu červené barvy lásky se nesla svatba Peťky a Mirka. Tihle snoubenci nás oslovili s velkým časovým předstihem a přípravy na jejich velký den jsme si s nimi skvěle užívali. Nevěsta preferovala ušití svatebních šatů přesně na míru dle svého přání a to jí naše švadlenky splnila dle jejích představ. Ačkoli ve svatební den počasí moc nepřálo, tulipánová květinová výzdoba spojená s elegancí obou snoubenců vedla ke krásnému svatebnímu dni i s pořádnou sprškou štěstí.

 
Manželé Šicnerovi

Manželé Šicnerovi

 • Místo: Brno

Naší nevěstu Margarit jsme interně pojmenovaly Šeherezáda. Jednak kvůli jejímu exotickému půvabu ale také i nápadně podobném příjmení. Svatba, která sčítala nad 180 hostů a byla ryze arménská, se pro nás stala opravdovou výzvou. Obřad v monumentálním kostele na Jakubském náměstí dojal nejednu duši. Mistr ve svém oboru kameraman Leoš Brabec Prime time video nám zachytil tuhle pohádkovou svatbu. Musíme říct, že arménská kultura a temperament nás uchvátily. Tajně doufáme, že to není naše poslední arménská svatba. Kubo a Margarit, děkujeme ve víru v naše služby. Byli jste báječní!

 
Svatební veletrh 2012

Svatební veletrh 2012

 
Manželé Hlavenkovi

Manželé Hlavenkovi

 • Místo: Lednice

Na svatebním veletrhu v Olympii nás oslovil milý mladý pár, který nás poprosil o celkovou realizaci svatby. Měli představu o barvě a zbytek nechali na nás. Byly jsme jim za to vděčné, protože jsme měly zcela volnou ruku. Poetické místo, Lednice na Moravě, po schválení snoubencům, bylo místo pro den D pro Martinu a Lukáše. Na svatební hostině se prohýbaly stoly, domácí slivovice tekla proudem a melodická harmonika dokreslovala nezapomenutelnou atmosféru celé svatby. Po únosu nevěsty nastoupil do akce barman se svou fireshow a tento zážitek nadchl i starší generaci. Srdečné poděkování od novomanželů, rodičů a svatebních hostů a samotného tiskového mluvčího pana prezidenta Petra Macinky nás utvrdilo v tom, jaká srdeční záležitost pro nás naše práce je.

 
Manželé Juhászovi

Manželé Juhászovi

 • Místo: Bukovanský mlýn

Když nás sympatičtí snoubenci Karolína a Miro požádali o realizaci jejich svatby, byly jsme nadšené. Místo uprostřed moravské metropole, plné vinic s dominantním mlýnem, bylo jako malované. Navíc tento mladý pár sršel nápady a kreativitě se meze nekladli. Celá svatba byla v ležérním selském stylu a detaily například v podobě větrníčků dali svatbě opravdový šmrnc. Touto cestou Vám, Miro a Karolínko děkujeme za možnost poznat Vás a Vaše blízké. Byla to pro nás jedna z nejkrásnějších svateb vůbec.

 
Svatební veletrh 2011

Svatební veletrh 2011

 
 

Kontakt: + 420 608 474 989 | + 420 774 880 819 | info@svatbanajednicku.cz | 2011-2019 | Všechna práva vyhrazena Svatba na jedničku | design by ALL-IN booking agency

Klára Formánková, IČ 02549964, J. Faimonové 2222/3, Brno 62800 | Ochrana soukromí

Staňte se naším fanouškem na FaceBooku. Sledujte nás na Twitteru. Staňte se naším fanouškem na Google+.