Manželé Košábkovi

Manželé Košábkovi

 
Manželé Kuncovi

Manželé Kuncovi

Děkujeme moc za organizaci naší krásné svatby v přírodě. Všichni hosté si moc užili, výzdoba byla krásná a podle našich přání. Komunikace bez problémů a vždy snadná domluva a velice jednoduše jsme se domlouvali na tom kdo co obstará (něco jsme třeba už měli domluvené, do něčeho se chtěli zapojit rodiče atd.) a na místě tak všechno klaplo bez problémů. Zpětně si bez dam nedovedeme svatbu představit. Děkujeme!

Šárka+Petr

 
Svatby 2017

Svatby 2017

 
Manželé Soporští

Manželé Soporští

Ještě jednou děkujeme za vaši koordinaci, byla super, nejlepší, dokonalá!!!

Měli jsme před svatbou pár pochyb, jestli to nebude zbytečně moc drahé atd., ale vůbec nelitujeme, spíše naopak! Bez vás bychom to těžko zvládali! I všichni naši hosté vás taky moc chválili. Krásný den!

Vlaďka a Pavel

 
Manželé Kratochvílovi

Manželé Kratochvílovi

Svatba byla super, vše podle představ! Ještě jednou děkujeme. 
Svatbu na jedničku jsme si vybrali, protože jsme se chtěli vzít během pár měsíců, bez starostí a neplánovat svatbu dlouho. Neměli jsme žádnou představu ani přání jak by svatba měla vypadat. Tým SNJ nám perfektně poradil a doporučil spolehlivé dodavatele, které pak zároveň koordinoval, takže jsme se nemuseli zabývat příliš administrativou, což nám ušetřilo hodně času. Díky Svatbě na jedničku jsme si tak vlastní svatbu užili bez většího stresu a byla to pro nás taková malá dovolená.
Tom a Kamča

 
Manželé Persch

Manželé Persch

Co říci o těhle dvou slečnách,nejkrásnější den v našem životě se stal skutečností a to díky vám. 
Vše bylo na jedničku,tak jak to máte v názvu. Škoda,že se člověk nevdává častěji
Budu přemýšlet kde vás zase využít,oslava,party atd. Protože chceme zažít další nezapomenutelný den.
Byli jste nejlepší. Váš vkus a vaše kontakty na perfektní servis mluví za vše.
Kdybych mohla udělám vám billboard s poděkováním.
Poklona vám.
Ještě jednou.
Děkujeme,že jste byli s námi!

A+P

 
Manželé Formanovi

Manželé Formanovi

Spolupráce s děvčaty ze Svatby na jedničku byla vynikající. Jakoukoli situaci řešily profesionálně, v klidu a s nadhledem. Výzdoba a květiny, které měly v režii byly naprosto úchvatné.

Ještě jednou děkujeme!
Formanovi
 
Manželé Formánkovi+Kašpárkovi

Manželé Formánkovi+Kašpárkovi

Ještě jednou bychom Vám moc rádi poděkovali za skvělý servis od vás.
Také moc děkuji za zaslání fotografií, jsou krásné! 
Mockrát děkuji a přeji krásné dny a skvělé svatby…

Formánkovi a Kašpárkovi

 
Manželé Ocáskovi

Manželé Ocáskovi

Rádi bychom poděkovali Zuzce a Klárce za jejich perfektně odvedenou práci a velice příjemnou spolupráci. Díky skvělé přípravě a organizaci samotného obřadu jsme si mohli tento den bez problému užít. Každému Vás rádi doporučíme, protože jste nikdy neztráceli dobrou náladu a měli jsme bezchybné počasí, tak jak jste nám slíbily :-) Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených párů jako jsme my :-)

Romča+Adam

 
Manželé Hamákovi

Manželé Hamákovi

S manželem vám chceme ještě jednou moc a moc děkujeme za přenádhernou výzdobu nejen svatebního obřadu, ale také hostiny. Bylo to opravdu impozantní, prostě „svatba na jedničku“ :-*!

Ivana+Lukáš

 
Manželé Jurekovi

Manželé Jurekovi

Veľmi ďakujeme Klárke a Zuzke za perfektnú organizáciu celého našeho dňa. Všetci hostia boli nadšení. Prajeme Vám ďalších spokojných novomanželov, rovnako, ako sme aj my. Novomanželia Jurekovi

 
Manželé Bakalíkovi

Manželé Bakalíkovi

Chceme Vám strašně moc poděkovat za krásnou výzdobu, jak kostelíka tak svatebního sálu. Dále za skvělou koordinaci obřadu, perfektního houslistu, úžasný svatební dort, báječné sladkosti a přenádherné květiny do rukou a božskou květinovou výzdobu! Prostě jedním slovem WAU. Ještě do teď nám květiny doma připomínají naši úžasnou svatbu.

Jste skvělá dvojka a již při naši první schůzce jsem z Vás byla nadšená! Moc Vám také děkuji za vždy rychlou komunikaci, vaši ochotu a rady.

Ještě jednou velmi Děkujeme! 

Přejeme Vám jen a jen samé spokojené zákazníky. A ať se vaše každá svatbu vydaří na jedničku (o čemž nepochybuji).

K+T Bakalíkovi

 
Manželé Kotlánovi

Manželé Kotlánovi

Dobrý den, moc děkujeme. Celou svatbu jsme si kompletně moc užili!!! Od začátku do konce, vše vyšlo perfektně!

 
Manželé Vargovi

Manželé Vargovi

Dobrý den,

trochu opožděně velmi děkuji za krásně vyzdobený park v Bavorech, Vaši agenturu budu všude vřele doporučovat :-)

S pozdravem novomanželé Vargovi

 
Manželé Sklářovi

Manželé Sklářovi

Chceme moc poděkovat a zároveň doporučit svatební agenturu Svatba na jedničku za nádhernou výzdobu a velice profesionální koordinaci naší svatby. Holky byly po celou dobu komunikace velice příjemný, ochotný a dalo se na všem domluvit. Moc děkujeme! :-)

 
LOVE TATTOO

LOVE TATTOO

Začátkem dubna jsme spojili síly s úžasnými svatebními profesionály a společně jsme pro vás vytvořili netradiční svatební inspiraci.

Co říkáte na výsledek, líbí se Vám? :-)

Více ve fotogalerii.

VENUE: Adam Gallery Brno

KONCEPT+PRODUKCE: Svatba na jedničku

FOTO+TISKOVINY: 2foto.cz

VIZÁŽ: Hanka Čihánková

DEKORACE+KVĚTINOVÉ DEKORACE: Svatba na jedničku

SVATEBNÍ ŠATY: Svatba na jedničku

CUPCAKES: Baked with love

SVATEBNÍ KVĚTINA+KORSÁŽ: Bohoflowers

PRSTENY: Mafakazz tattoo

MODELS: Alex + Filip, Optik

 
Svatby 2015

Svatby 2015

Milí snoubenci,

plánujete svatbu a stále váháte, zda využít služeb svatební agentury? Uvažujete například nad koordinací, svatební výzdobou, profesionální hudbou, luxusním svatebním dortem či svatbou na klíč?

Svatba na jedničku je tu pro Vás! Na naší první bezplatné konzultaci si můžeme blíže popovídat o Vašich plánech a přáních a navrhneme jak společně s naší svatební agenturou Váš vysněný svatební den zrealizovat na jedničku!

Neváhejte a kontaktujte nás, diář se nám plní! Těšíme se!

Vaše Klára a Zuzka

 
Manželé Rytířovi

Manželé Rytířovi

Tímto bych chtěla pozdravit Zuzku&Kláru z agentury *SNJ* Již při prvním setkání jsme oba cítili v kostech, že tohle jsou holky na správným místě ;) Chtěli bychom Vám velmi poděkovat. Nejprve za organizaci, za ochotu, za obrovskou pomoc při organizaci našeho svatebního dne. Velké díky za naslouchání našich přání, která vyšla, tak jak jsme si je představovali. A nemalý dík patří za inspiraci a podporu v každé bláznivější věci, která nás napadla. Velmi oceňujeme, že jste s námi vždy jednali na rovinu, a proto jsme se i vyhnuli různým faux pas. Byla to fajn spolupráce, kde v první řadě záleželo na nás – snoubencích. Bylo neskutečně milé poslouchat i svatební hosty, jak úžasně jsme měli zorganizovaný obřad a jak vše působilo mile, nenuceně, jednoduše, ale přesto stylově, což byly naše požadavky již na první schůzce. Holky byla to skvělá práce a radost s Vámi kooperovat v jakémkoli ohledu. Jste obě moc milé a laskavé a velmi obětavé. Ještě jednou Děkujeme Vaši novomanželé Rytířovi ♥

 
Manželé Ševčíkovi

Manželé Ševčíkovi

Touto cestou bych ráda poděkovala holkám za perfektní, nezapomenutelný a na jedničku:-) zvládnutý náš svatební den. Výborná komunikace, perfektní spolupráce, vstřícnost ve všech ohledech a preciznost. Od pomoci se svatební výzdobou, výběru kytic, nachystání obřadního místa (a že bylo co chystat:-) ) po pomoc s výběrem svatebních šatů a focení s fotografem. Holky byly našimi velkými rádkyněmi a nevysychající studnou parádních nápadů. Díky holkám si troufám říct, že na svatebním obřadu nezůstalo ani jedno oko suché:-) Holky ještě jedno velké díky vám. Vaši novomanželé Soňa a Kamil

 
Další krásná reference! :-)

Další krásná reference! :-)

Moc děkuji děvčatům za výbornou organizaci a přípravu perfektního svatebního dne. Ještě jednou díky! Věrka V. :-)

 
Manželé Strigaro

Manželé Strigaro

Dobrý den,

zdravím Vás do Brna po dovolené již opět z Itálie! Ráda bych Vám poděkovala, že jste s námi ten den prožily a přežily a s mnohým nám pomohly! Myslím, že šlo všechno hladce a všichni byli spokojení, nakonec se party protáhla až do rána, takže minimálně pro nás dva to je nezapomenutelný zážitek. Takže díky moc!

Mějte se krásně, zdraví Zdeňka

 
Svatební sezóna 2015

Svatební sezóna 2015

Ačkoli svatební sezóna 2014 je v plném proudu a my se pomalu ani nezastavíme, už se nám množí poptávky na příští rok. Moc nás to těší!

Plánujete svatbu i Vy? Neváhejte se nám ozvat! :-)

 
Manželé Jiřikovští

Manželé Jiřikovští

…také bych Vám oběma chtěla poděkovat za skvělý den. Organizace byla dokonalá. Chvílemi jsem měla pocit, že nejsem ani potřeba, jak se vše zařídilo “samo beze mne”. Vážně dokonalé, o nic jsme se nemuseli starat. Byli jsme nad míru spokojení, i mám chuť se znovu vdávat jak to bylo pohodové :D Velké díky :) 

Jsem ráda, že jsem si Vás vybrala a Vy jste tam byly se mnou. 

 
Manželé Magyarovi

Manželé Magyarovi

Hezké odpoledne,
od naší svatby uběhlo sotva pár dní, ale dovolte, abychom vám poděkovali. Děkujeme především za to, že jste si na nás našli čas, který jste s námi strávili. Andrej i já jsme si náš velký den moc užili, a to hlavně díky vaší společnosti. Věříme, že i vám se náš den líbil a prožili jste ho s úsměvem na tváři a v dobré náladě.
Děkujeme za všechny dárky a přání a všem, co se zúčastnili příprav, za pomoc a organizaci.
B&A

 
Termíny se plní!

Termíny se plní!

I přes to, že již máme letošní svatbičky v plném proudu a diář se nám pěkně zaplnil, ještě stále najdeme volné termíny a můžeme se tak stát pomocnicemi k Vašemu vysněnému dni D! Neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se! :-)

 
Svatební sezóna 2014 začíná!

Svatební sezóna 2014 začíná!

Milí snoubenci,

jsme moc rády, že Vám můžeme oznámit, že naše svatební sezóna v tomto roce začíná! Už se moc těšíme na nadcházející svatby!

 
Manželé Malí

Manželé Malí

Dobrý den, 
chtěla jsem Vám poděkovat za krásnou výzdobu obřadu :) Nějak jsem se nestihla
s  Vámi před obřadem vidět, tak alespoň takto :)

Jinak svatbu jsme si moooc užili, škoda jen, že to tak rychle uteklo.
:)

Mějte se krásně!
Michaela Malá :)

 
Manželé Jantačovi

Manželé Jantačovi

26.9.2013, cca 22:30 hod. v Brno-Bohunice: SNJ v akci aneb přípravy vrcholí. Chlapci a především děvčatům ze SNJ děkuju za veškerou pomoc vč. podpory psychické, úžasnou atmosféru posledního večera, trpělivý a vstřícný přístup, profesionálně odvedenou práci … zkrátka děkuji za vše, bez vás bychom to zvládli jen stěží!! Bára Janty

 
Manželé Kolejkovi

Manželé Kolejkovi

Dámy ze Svatby na jedničku byly naprosto úžasné, vše probíhalo jak má. Zpočátku jsem byla nervozní, zda je a bude vše ok, ale když jsem viděla profesionální přístup holek, vše ze mě spadlo. A navíc byla fakt sranda :) Takže holky dík moc! Svatbu na jedničku můžu jen doporučit! Natália

 
Aktualizace webových stránek

Aktualizace webových stránek

Naše webové stránky po pár letech působení již potřebovaly trošku novou „fasádu“. Tak jsme na několik dlouhých hodin usedly, dodaly pár dalších potřebných informací, fotografií, referencí a mnoho dalšího.

Věříme, že se Vám nyní naše www stránky budou také líbit. Minimálně tak jako nám :-).

 
Manželé Švandovi

Manželé Švandovi

…jinak vám chci ještě jednou moc poděkovat, všichni si chválili výzdobu a hlavně koordinaci.
Moooooc děkuji!
Monika

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

Ráda bych Vám za sebe i manžela poděkovala za krásnou výzdobu a bezproblémový průběh našeho svatebního obřadu. Moc se nám to líbilo. A nejen nám, ale i všem zúčastněným. Krásné počasí, skvělá výzdoba a výhled na Brno dodaly naší svatbě nádherné kouzlo. Přejeme Vám, aby jste měli spoustu dalších spokojených párů, tak jako jsme byli my.
V+M

 
Manželé Maršovi

Manželé Maršovi

…bylo to super! Celý večer se trsalo! Moc děkujeme! Ať se vám dále daří!

Monika

 
Manželé Jakubovi

Manželé Jakubovi

Krásný den,

naše reference nemůže být jiná než pozitivní  Oba jsme moc rádi, že jsme si vybrali na organizaci našeho velkého dne Svatbu na jedničku. Díky Vám jsme mohli být celý den klidní a užívat si tuto jedinečnou událost bez toho, že bychom měli strach, že se někde něco nevyvede, nestihne nebo prostě jinak nebude klapat.  Moc Vám děkujeme a všem Vás můžeme jenom doporučit! 

Soňa a Dušan Jakubovi

 
Manželé Bartošíkovi

Manželé Bartošíkovi

Ještě jednou bych chtěla poděkovat Svatbě na jedničku a paní Kláře. Také díky Vám byla naše svatba krásným dnem. Vaši výzdobu a celkovou realizaci jsme všichni obdivovali.

Kateřina

 
Manželé Štěpánovi

Manželé Štěpánovi

Moc děkuji za krásnou výzdobu,koordinaci a vaší starost. Byla to nejkrásnější svatba na světě:)

Alena

 
Manželé Kalvodovi

Manželé Kalvodovi

Díky výborné práci děvčat ze Svatby na jedničku jsme měli nejkrásnější výzdobu svatebního obřadu a hostiny, jakou jsme si mohli přát. Ačkoliv bylo na přípravu minimum času, vše dopadlo skvěle. Z jejich přístupu jsem měla pocit, že jen ta naše svatba je nejdůležitější na světě :)
Zodpovědnost, velmi milá komunikace a cit pro detail. Vřele doporučuji. 

Jitka K.

 
Manželé Vákovi

Manželé Vákovi

Jeste jednou dekujeme za skvelou organizaci a krasne pripraveny obrad, cele to dopadlo supr:)

Naďa

 
Manželé Németh

Manželé Németh

Ke Svatbě na jedničku sem se dostala ještě v jejich počátcích a pilně sledovala co dokáží. Jejich práce mne zaujala a byla jsem si jistá, že pro mne dokáží zařídit svatbu přesně takovou, jakou jsem si vysnívala. Veselou, barevnou, originální, no prostě „jen tu mou“! Chtěla jsem od nich svatbu na klíč, protože sama zařídit veselku z druhého břehu Moravy by bylo komplikované. Jsem člověk typu: co na srdci to na jazyku a mnohdy jsem jim připravila krušné chvíle, které však bravurně ustály. Zajistili mi šaty i líčení ve kterých jsem byla nejkrásnější nejen pro svého muže, který konstatoval, že bylo fajn být hostem na vlastní svatbě, ale i pro všechny v mém okolí. Mé představy nejen, že splnily, ale v mnohém je i o dlouhé míle předčily. Mladé dámy, děkujeme Vám za svatbu NA JEDNIČKU!! Eva Németh

 
Manželé Čuprovi

Manželé Čuprovi

Milá Klárko a Zuzko,
ještě jednou moooc děkujeme za úžasnou pomoc, skvělou organizaci a zajištění všeho možného i nemožného ;-) nejen při přípravách naší svatby, ale i v náš den D. Díky Vám jsme si náš den mohli opravdu užít!!!
Se srdečným pozdravem
Svaťka a Kamil

 
Manželé Benešovi

Manželé Benešovi

Krásný den Klárko a Zuzko,
chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za to, že jste nám Náš svatební den proměnily díky Vaší profesionalitě, vstřícnosti a velice milému přístupu na den přímo pohádkový. Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě Vaši agenturu, protože svatba byla kouzelná :) Od květin, dortů, cukroví, přenádherných foteček až po dokonalé video, u kterého hodně lidem ukápla slzička, prostě vše nádherné!!!

Vaši agenturu vřele doporučujeme všem, kteří chtějí mít svatbu neobyčejnou a jedinečnou..Jako jsme ji měli díky Vám my :)

 
Manželé Machovi

Manželé Machovi

Dámám ze svatby na jedničku moc děkujeme a dáváme známku jedničku s hvězdičkou!! Ulehčily jste nám spoustu starostí a práce a díky Vaším nápadům a vstřícnému přístupu jsme si náš svatební den užili jak se patří. Velký dík za Váš srdečný a kamarádský přístup jak k práci tak k nám samotným!!

Lucka a Michal

 
Manželé Bar-Joseph

Manželé Bar-Joseph

Moc Vam Klarko a Zuzko dekujeme. Svatba se opravdu super vyvedla a mely jste to vsechno pod palcem. Proste vse bylo – jak zni ve vasem nazvu – na jednicku!!! Mr & Mrs Bar-Joseph :-))

 
Manželé Plotění

Manželé Plotění

Děkujeme za Vaši velikánskou pomoc při přípravách na náš den „D“. Jste neskutečné profesionálky, dáváte do své práce srdíčko a je to na tom vidět. Jsme rádi, že jsem Vás měli po boku, vždy jste přispěchaly s radou nebo rovnou s řešením. Jen tak dál, dámy! Jste prostě jedničky P + M

 
Manželé Vosáhlovi

Manželé Vosáhlovi

 
Snoubenci Lenka a Aleš

Snoubenci Lenka a Aleš

 
Manželé Šicnerovi

Manželé Šicnerovi

Holky moje, moc vám všem s Kubou děkujeme. Nejen holkám teda, ale i celému jejich týmu. :-) Byli jste všichni úžasní. Bez vás bychom to nezvládli.

Margarit a Kuba

 
Vánoční párty ála Mafie pro Ataxo+H1

Vánoční párty ála Mafie pro Ataxo+H1

 
Manželé Minaříkovi

Manželé Minaříkovi

 
Manželé Hlavenkovi

Manželé Hlavenkovi

Naše svatba na jedničku byla úžasná! Moc rádi jsme se Svatbou na jedničku spolupracovali a určitě budeme Vaši agenturu všude vřele doporučovat. 
Děkujeme moc za celou naši svatbu na klíč. Byla to nádhera.

Manželé Hlavenkovi

 
Manželé Juhászovi

Manželé Juhászovi

S manželem jsme si zvolili agenturu Svatba na jedničku po předchozí nespokojenosti s jinou agenturou a dobře jsme udělali. Holky byly moc milé a šikovné, poradily s přípravami a zajistily vše, na co jsme neměli čas. I když jsem byla asi trochu „náročná“ nevěsta a v náš svatební den jsem je hned po příjezdu zasypala úkoly a požadavky, vše se krásně stihlo a výzdobu obřadu a svatební hostiny jsem si nemohla vynachválit. Neumím si představit, že bych se o svatbu starala sama. Takže svatební agenturu Svatba na jedničku můžu jedině doporučit.

Karolina a Miro

 
Rozlučka se svobodou - Karolína

Rozlučka se svobodou - Karolína

 
Rozlučka se svobodou - Klára

Rozlučka se svobodou - Klára

 
 

Kontakt: + 420 608 474 989 | + 420 774 880 819 | info@svatbanajednicku.cz | 2011-2016 | Všechna práva vyhrazena Svatba na jedničku | design by ALL-IN booking agency

Klára Formánková, IČ 02549964, Josefy Faimonové 3, Brno 62800

Staňte se naším fanouškem na FaceBooku. Sledujte nás na Twitteru. Staňte se naším fanouškem na Google+.