Manželé Čápovi

Vinice jižní Moravy, modrá obloha, slunce, krása, láska a Katuška s Marťou… O tom, že svatební den této úžasné dvojice bude prostě parádní jsme věděly hned po pár minutách našeho prvního setkání. Sympatie a smích lítaly všude kolem a my se moc těšily na den D. ! A vše se povedlo opravdu na jedničku a ještě podtrženou a s hvězdičkou! Krásný manželský pár, šťastný a zamilovaný, hosté usměvavý a spokojení… to je to, co chceme! ❤️ Ve svatební den jsme se cítily jako přátelé a součást rodiny a bylo nám opravdu krásně! Děkujeme moc za tu možnost takto se cítit a udělat pro vás svatební den ještě o trošku výjimečnější!

Je to tři týdny od svatby a my stále vstřebáváme emoce… bylo to naprosto úžasné a to především i díky holkám ze svatby na jedničku. Když jsme chystali svatbu, říkalo nám spousta již ženatých kamarádů, že vlastní svatbu si člověk neužije, protože má starostí až nad hlavu .. ale musím říct, že my jsme si to pořádně užili. A nejen my. I všichni svatebčané se celý den bavili a jen si užívali. A za to patří velký dík Vám holky! Udělaly jste naši svatbu bezstarostnou a zařídily, aby vše klapalo na jedničku. A ještě ta Vaše výzdoba! Pořad se dívám na fotky a nemůžu se vynadívat ..  neuvěřitelně jste nám přirostly k srdci a je hrozná škoda, že se ten den nedá zopakovat. Ještě jednou děkujeme!

Vaše Káťa a Martin 

Kontakt: + 420 608 474 989 | + 420 774 880 819 | info@svatbanajednicku.cz | 2011-2018 | Všechna práva vyhrazena Svatba na jedničku | design by ALL-IN booking agency

Zuzana Dosedlová, IČ 88184595, Foltýnova 1003/11, Brno 63500 | Ochrana soukromí

Staňte se naším fanouškem na FaceBooku. Sledujte nás na Twitteru. Staňte se naším fanouškem na Google+.