Manželé Paravicini

Když se na nás poprvé obrátila nevěsta Míša, hned jsme věděly, že tato svatba bude naprosto dokonalá! Nejen, že nevěsta i ženich jsou krásní lidé s úžasnou duší a velkým srdcem, ale jsou to také lidé, kteří mají vkus a když jsme je blíže poznaly, ihned bylo jasno, jaká by tato svatba měla být. Ladily jsme společně s Míšou téměř vše – od místa svatby přes výzdobu, květiny, dodavatele i detaily. Do nás bylo vloženo mnoho důvěry a toho jsme si neskutečně vážily již od začátku a vážíme do teď. Spolupráce byla úžasná a tento pár pro nás nebyl pouze milými klienty, ale troufáme si říci, že až kamarády, se kterými nám bylo báječně :-). Jsme velmi rády a velmi poctěny, že si vybrali právě nás, že jsme u jejich ANO mohly být a že se vše povedlo přesně tak, jak si všichni přáli! :-)

Foto: Wedding photography by Kamil and Simona

Ahoj holky, chtěli bychom ještě jednou poděkovat alespoň touto cestou za to, co jste pro nás udělali. Kudy budeme chodit, tudy Vás budeme vychvalovat. Ani se nám nesnilo, že naše svatba bude tak dokonalá. A to nepřeháním, hlavně díky Vám. Děkujeme za dokonalou spolupráci, výzdobu, organizaci a spousty dalšího. Děkuji, že během příprav a svatebního dne nezaznělo ani jednou slovo problém. Že jste nám ve všem vyšly vstříc. Na jednu stranu jste byly jako kamarádky, které nám pomáhají se svatbou a na stranu druhou absolutní profesionálky s velkou praxí, úžasnými kontakty a skvělými nápady. Děkujeme!

Manželé Paravicini 

Kontakt: + 420 608 474 989 | + 420 774 880 819 | info@svatbanajednicku.cz | 2011-2019 | Všechna práva vyhrazena Svatba na jedničku | design by ALL-IN booking agency

Klára Formánková, IČ 02549964, J. Faimonové 2222/3, Brno 62800 | Ochrana soukromí

Staňte se naším fanouškem na FaceBooku. Sledujte nás na Twitteru. Staňte se naším fanouškem na Google+.